Wybory do samorządu uczniowskiego

Spotkanie z przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego

17 października 2022

Zapraszamy trójki klasowe (klasy 4-8) na spotkanie z przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego. Zebranie odbędzie się we wtorek 18.10 o godzinie 10:55 przy szkolnej bibliotece. Podczas spotkania zostaną przedstawione propozycje działań Samorządu w roku szkolnym 2022/2023.

A przy okazji zamieszczamy jeszcze krótką fotorelację ze szkolnych wyborów i informujemy, że ostatecznie prezydium Samorządu Uczniowskiego składa się z następujących członków: przewodnicząca - Lena Góralska kl. 8e zastępca przewodniczącej - Zofia Goździk kl. 8a. Sekcja ds. współpracy ze Szkolnym Klubem Wolontariatu - Julia Magdziarek kl. 8g, Pola Samulska kl. 8e. Sekcja plastyczna i opieka nad gablotą - Weronika Stolarek i Kacper Owczarek kl. 8a Pozostali członkowie:

1. Gabriela Kromska kl. 8c
  2. Iga Kozyra kl. 8e
  3. Anna Loska kl. 8e
  4. Maria Kozicz kl. 8g
  5. Lena Kazimierczak kl. 8g
  6. Marta Kubowicz kl. 8g
  7. Natalia Bajer kl. 8g

Dziękuję za tak liczne zainteresowanie pracą na rzecz szkolnej społeczności. To będzie wspaniały rok.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego Pani Anna Dudniczek