Spotkanie z Sierżantem Krzysztofem Bogajczykiem

16 listopada 2023
W październiku oraz listopadzie, w ramach działań profilaktycznych, naszą szkołę odwiedził sierżant Krzysztof Bogajczyk, który przeprowadził z naszymi starszymi uczniami (klasy 4 -8)  pogadankę na temat bezpieczeństwa.
Prelekcja miała na celu podniesienie świadomości dzieci na temat zagrożeń, jakie niosą ze sobą niewłaściwe i nieostrożne zachowania. Pan Policjant ze szczególną uwagą rozmawiał z młodzieżą o kulturze słowa oraz o komunikacji, zarówno w świecie realnym, jak i wirtualnym, a także o zachowaniach ryzykownych, jak również agresywnych.
Uczniowie aktywnie współuczestniczyli w spotkaniu zadając pytania czy prowadząc żywa dyskusję z przedstawiecielem prawa.