Stwórz gminną kampanię o cyberprzemocy i w nagrodę pojedź do Barda

10 maja 2023

Wójt Gminy Tarnowo Podgórne we współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ogłasza konkurs dla uczniów szkół podstawowych klas 5-7.

Przedmiotem konkursu jest stworzenie kampanii o cyberprzemocy na którą składają się następujące elementy:

1. Opracowanie logo kampanii.
  2. Opracowanie hasła przewodniego kampanii.
  3. Opracowanie plakatu.

Uczestnikami konkursu mogą być dzieci uczące się w szkołach podstawowych na terenie Gminy Tarnowo Podgórne oraz dzieci, które są mieszkańcami Gminy Tarnowo Podgórne, a uczęszczają do szkół podstawowych poza terenem Gminy.

Projekty można składać do 22.05.2023r. do godz. 15:00.

Więcej szczegółów w regulaminie akcji na stronie internetowej Gminy Tarnowo Podgórne.