fotografowanie

Szkolny konkurs Fotozagadka

6 października 2020
Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów z klas 4-8 do wzięcia udziału w szkolnym konkursie Fotozagadka.

W gablocie obok pokoju nauczycielskiego znajdować się będą zdjęcia nauczycieli z dzieciństwa. Zadaniem uczniów jest odgadnięcie jaki nauczyciel znajduje się na danym zdjęciu. Nazwisko nauczyciela musi odpowiadać numerowi zdjęcia, dla ułatwienia w gablocie umieszczona jest lista nazwisk nauczycieli biorących udział w konkursie.

Kartki z odpowiedziami umieszczamy w specjalnie oznaczonym kartoniku obok Pani Woźnej.
Konkurs trwa od środy 7 października do poniedziałku 12 października. Dla najbardziej spostrzegawczych uczniów przewidziane są nagrody!

Zaraszamy wszystkich do wzięcia udziału!

Szkolni Organizatorzy konkursu,
Pani Anna Dudniczek