wesołych świąt - grafika

Szkolny konkurs języka angielskiego i niemieckiego Świąteczne Ciekawostki dla klas 4-8.

10 grudnia 2020

Pomimo tego, że nie możemy się spotkać i wspólnie porozmawiać o naszych przygotowaniach świątecznych lub zasiąść do stołu w trakcie klasowych Wigilii, zależy nam wszystkim na tym, by choć trochę wspólnie poczuć w tym roku świąteczną atmosferę na lekcjach języków obcych.
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie świątecznym wszystkich chętnych uczniów.

Wiemy, że mamy wielu uzdolnionych podopiecznych zarówno językowo jak i pod względem umiejętności informatycznych. To właśnie do Was jest skierowana ta propozycja! Zachęcamy do zapoznania się z załączonym regulaminem.

Merry Christmas, fröhliche Weihnachten!