walizki, podróże - grafika

Szkolny konkurs języka angielskiego The USA - Travel Guide dla klas IV-VIII.

16 listopada 2020
Nauczyciele języka angielskiego serdecznie zapraszają do udziału w konkursie The USA - Travel Guide.

Aktualnie nasze wymarzone podróże muszą niestety poczekać. Warto choć na chwilę w naszej wyobraźni przenieść się w inne zakątki świata, a dokładniej do Stanów Zjednoczonych.

Zapraszamy wszystkich uczniów do zaprojektowania krótkiego przewodnika turystycznego po najciekawszych miejscach jakie można zobaczyć w Stanach. Może jednym z nich będzie The White House gdzie urząd prezydenta będzie piastował świeżo wybrany Joe Biden? Zapraszamy do wspólnej zabawy i zapoznania się z regulaminem.

Zespół nauczycieli języków obcych
Pliki do pobrania: