Sztuba pierwszy numer

18 listopada 2019
JUŻ DZIŚ! Pierwszy numer szkolnego pisma "Sztuba" dostępny jest pod adresem: http://www.juniormedia.pl/junior-gazety/sztuba-2

A w nim:
- fotorelacje ze szkolnych wydarzeń tj. Święto Niepodległości, wizyty w schronisku, wycieczki do Poznania szlakiem legend, prace konkursowe "Żywy obraz", pasowanie pierwszoklasistów.

- Wywiad z nauczycielem historii, panem Aleksym Kowalczykiem - kim chciał być pan Aleksy w przeszłości? Co lubi robić w wolnym czasie i co łączy pana Aleksego z Żurkiem? Tego dowiecie się czytając wywiad!

- Kącik rozrywki, czyli uczniowski horoskop, kilka memów i żarcików, którymi rozbawicie rodzinę.

- Kącik poetycki, czyli wiersz jednej z uczennic szkoły.

- Kalendarz wydarzeń szkolnych w grudniu - żeby o żadnym ważnym terminie nie zapomnieć!

Zachęcamy do lektury.
Redakcja Szkolnego Pisma "SZTUBA"