Turniej Bocci - wolontariusze poszukiwani!

24 listopada 2019

UWAGA UCZNIOWIE KLAS 7-mych!!!!

Poszukujemy 16 kulturalnych, wyrozumiałych i tolerancyjnych  osób (10 wolontariuszy do pomocy w organizacji turnieju oraz 6 graczy). Ich zadaniem będzie pomoc w organizacji Turnieju w Bocci, który odbędzie się dnia 28.11.2019.  Zbiórka będzie o godz. 7.10 - przewidywane zakończenie około godz. 15.00. Zadania do wykonania - opieka nad drużynami, wyprowadzenie zespołów na rozpoczęcie turnieju, wyklejenie boisk, posprzątanie po turnieju. Uczniowie będą pod opieką P. Michała Kwiatkowskiego.
Pomoc w organizacji przedsięwzięcia nagrodzimy pochwałami oraz wyrazami uznania!

Nie musisz być zapisany do szkolnego Klubu Wolontariatu, wystarczy energia i zapał do pomocy!

Zapisy przez Librusa lub osobiście u p. D. Leśniewskiej do wtorku 26.11. do godz. 14:00.

Serdecznie zachęcamy!