Turniej "Dzikich drużyn"

19 lutego 2020

TURNIEJ SIATKARSKI „DZIKICH DRUŻYN”

Ostatni sportowy akcent w naszej szkole miał miejsce tuż przed feriami zimowymi. W czwartek 23 stycznia do rywalizacji „dzikich drużyn” stanęło 7 zespołów składających się z uczniów różnych klas. Zasada przystąpienia do zawodów była prosta – zbierz drużynę (niekoniecznie z uczniów tylko jednej klasy) oraz przygotuj własnoręcznie nagrody dla zwycięzców (medale lub puchary). Uczniowie dopisali, wykazali się kreatywnością przy tworzeniu upominków, a następnie walczyli jak tarnowskie lwy o laury. W zawodach najlepsza okazała się drużyna PIDŻAMERSI, która wyróżniała się nie tylko umiejętnościami, lecz także barwnymi strojami i … radością po zwycięstwie w turnieju!

Dziękujemy uczniom za przybycie i sportową postawę oraz gratulujemy pomysłowości i wprowadzenia do sali gimnastycznej ogromu radości i świetnej zabawy!!!