uczniowie

Uwaga uczniowie klas 7 i 8! Poszukujemy osób chętnych do pełnienia dyżurów pomocy w nauce w świetlicy szkolnej!

4 października 2019

Uwaga uczniowie klas 7 i 8!

W tym roku szkolnym Szkolny Klub Wolontariatu oraz Świetlica szkolna organizują pomoc w odrabianiu lekcji oraz nauce. Jeżeli chcesz podzielić się swoją wiedzą z innymi, a przy okazji samemu utrwalić wiadomości, zapraszamy do zgłaszania się.

Kogo? Uczniów klas 7 lub 8. Dyżurujecie po dwie osoby – można zgłaszać się z kolegą lub koleżanką. Nie musicie mieć średniej 6.0. Każdy może podzielić się swoją wiedzą.

Do kogo? Do p. Danuty Leśniewskiej, osobiście lub przez Librusa.

Kiedy, co i jak? Pomoc będzie odbywała się co tydzień, w środy w godzinach 15:30 – 16:20. Będziecie przychodzić według z góry ustalonego grafiku dyżurów.

Dyżury uczniowskie wystartują od środy 23 października.

Wasze zadanie: pomóc osobom, które przyjdą w odrobieniu zadania domowego lub spróbować  wytłumaczyć jakieś zagadnienie.

Czego możecie oczekiwać w zamian?

• Satysfakcji z pomocy innym.
  • Utrwalacie wiedzę – najlepiej przyswaja się wiedzę ucząc kogoś innego.
  • Pochwała wpisana do dziennika, dzięki której możecie otrzymać wyższą ocenę z zachowania.
  • Dzięki regularnemu uczestnictwu w akcjach Szkolnego Klubu Wolontariatu możecie otrzymać wpis na świadectwie świadczący o działalność wolontariackiej – szczególnie ważne dla uczniów klas 8.

Zapraszamy do pomocy!

Szkolny Klub Wolontariatu