VIII Otwarte Mistrzostwa Poznania Debat Oksfordzkich

28 marca 2023

W sobotę w V Liceum Ogólnokształcącym w Poznaniu odbył się pierwszy etap (eliminacje) VIII Otwartych Mistrzostw Poznania Debat Oksfordzkich. Na turniej przybyło 12 zespołów debatanckich reprezentujących szkoły z Poznania i okolic.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że reprezentujący naszą szkołę uczennice i uczniowie z Szkolnego Koła Debat Oksfordzkich zakwalifikowali się do ścisłego finału, który odbędzie się 22 kwietnia w Bramie Poznania. W boju na argumenty powalczymy tam o Puchar Prezydenta Miasta Poznania.

Trzymajcie za nas kciuki!