Warsztaty czytelnicze z Dunią i Mattisem

7 czerwca 2022

W dniach 6-7 czerwca 2022r. klasy 0-II wzięły udział w warsztatach czytelniczych, które poprowadziła pani Małgorzata Pietrucha z wydawnictwa Zakamarki.

Dunia i Mattis - bohaterowie literaccy, o których mówiła pani Karolina, są z jednej strony zwyczajnymi dziećmi, jakie spotykamy w każdej szkole, z drugiej jednak strony są wyjątkowi – tak jak każdy nasz uczeń - jedyny i niepowtarzalny.

Dunia i Mattis przeżywają chwile szczęścia, ale mają też swoje codzienne problemy. Grunt to mimo wszystko odnaleźć radość życia.

Nasi uczniowie chętnie zaprzyjaźniliby się z Dunią i Mattisem.

Dziękujemy za fascynujące warsztaty czytelnicze.

oraz uczniowie klas 0-II

wraz z wychowawcami.