Warsztaty językowe z native speakerem.

20 lutego 2020

Warsztaty językowe z native speakerem.

14 lutego w Szkole Podstawowej nr 1 w Tarnowie Podgórnym odbyły się warsztaty językowe dla klas 7 i 8. Naszym gościem był pan Anthony Such, niezwykła osobowość i charyzmatyczny mówca. Zabrał nas w podróż przez historię muzyki amerykańskiej, dzięki której dowiedzieliśmy się skąd pochodzą znane wszystkim gatunki muzyczne i jakie wydarzenia miały wpływ na ich powstanie. Zajęcia były doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy i umiejętności naszych uczniów. Warsztaty odbyły się dzięki wsparciu Rady Rodziców za co ogromnie dziękujemy.