WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA KART PEKA - aktualizacja 28.10.2020

22 października 2020

W związku z dużą ilością pytań co z dziećmi, które nie zdążyły oddać na czas karty PEKA, Gmina wyznaczyła jeszcze jeden OSTATECZNY termin, by oddać kartę PEKA ucznia do doładowania.

Należy dostarczyć karty PEKA we własnym zakresie, nie za pośrednictwem szkoły, do POK TPBUS ul. Rokietnicka 23 w nieprzekraczalnym terminie do 27.10.2020r.

UWAGA! Aktualizacja z dnia 28.10.2020r.

Karty PEKA, będą zbierane jeszcze do końca tygodnia, czyli do 30.10.2020 r.

Karty w opisanej kopercie (szkoła, klasa) proszę wrzucać do pudła na dyspozytorni TPBUS – czynne całą dobę.

Informacja dotyczy tylko wyrobionych i gotowych do doładowania kart PEKA. W wyżej wymienionym terminie wnioski o wydanie PEKI nie będą już przyjmowane.