Wyjazd do schroniska - wlontariat

21 października 2019
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w zbiórkę darów na rzecz Schroniska w Przyborówku. Dzięki Waszej hojności udało się zebrać koce, karmę i inne rzeczy niezbędne na zimę dla zwierzaków.

W najbliższą sobotę 26 października nauczyciele naszej szkoły zawiozą zebrane dary. Informuję, iż jest możliwość uczestniczenia (wraz z Rodzicami lub opiekunami) w tym wydarzeniu, ale tylko dla uczniów najstarszych klas siódmych i ósmych. Szkoła nie organizuje wycieczki szkolnej i nie odpowiada za bezpieczeństwo dzieci podczas dojazdu i pobytu w schronisku. Dojazd i pobyt w schronisku chętnych uczniów tylko za zgodą i pod opieką Rodziców lub Opiekunów.

Schronisko informuje, że od godziny 12:00 jest możliwość wyprowadzenia na spacer psa.
Adres i drogę dojazdową do schroniska znajdziecie na stronie www.przytuliskauwandy.pl

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału.
Szkolny Klub Wolontariatu