XIV OGÓLNOPOLSKI KONKURS NAUK PRZYRODNICZYCH - ŚWIETLIK

29 stycznia 2021

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów z klas I-VIII do udziału w konkursie, który jest jednym z bardziej emocjonujących wydarzeń naukowych dla dzieci w Polsce!

Głównym celem konkursu jest rozpowszechnianie nauk przyrodniczych, jako ciekawego, fascynującego źródła wiedzy o świecie, dostępnego dla każdego.

KONKURS PRZEBIEGA W DWÓCH ETAPACH: etap przygotowawczy oraz test finałowy.

Etap przygotowawczy do Konkursu, polega na przeprowadzeniu zestawu doświadczeń konkursowych przez uczestników, odbywa się w dowolnym terminie od dnia 19 stycznia do dnia 8 marca 2021 r.
Drugi etap: test finałowy, odbywa się wyłącznie w drugi wtorek marca. Test finałowy XIV edycji Konkursu odbędzie się 9 marca 2021 r.

Termin Testu Konkursowego, o którym mowa w jest terminem obowiązującym Uczestników z klas Szkół podstawowych, które do tego czasu powrócą do systemu nauki stacjonarnej na mocy zarządzeń odpowiednich władz państwowych, wydawanych w związku ze stanem epidemii obowiązującym na terenie kraju.

Dla klas Szkół podstawowych, które w terminie Testu Konkursowego będą w dalszym ciągu zobowiązane do kontynuowania nauki w systemie zdalnym na mocy zarządzeń, o których mowa w ust. 13, Organizator wyznaczy inny termin Testu Konkursowego, o czym Szkoły podstawowe zostaną poinformowane z odpowiednim wyprzedzeniem.

Jeżeli 8 klasy nie wrócą do nauki stacjonarnej aż do momentu egzaminów, uczniowie będą mięli możliwość napisania Konkursu 27 maja 2021 r.
Koszt uczestnictwa w konkursie wynosi 10zł/os.

Zainteresowane osoby prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem konkursu na stronie internetowej.

Uwaga!

Wszystkie chętne osoby zgłaszają swój udział w konkursie u nauczyciela p. Doroty Mizery poprzez dziennik Librus w terminie do 14 lutego.

Dopiero po zapisaniu dziecka, po tym terminie Rodzice otrzymują wszystkie dane potrzebne do dokonania wpłaty za konkurs Świetlik. TO RODZIC DOKONUJE WPŁATY ZA KONKURS!

TERMIN WPŁAT MIJA 19 lutego.

Serdecznie zapraszamy!

Szkolni Koordynatorzy Konkursu