piesek

Zbiórka darów dla Schroniska dla Zwierząt w Przyborówku

16 września 2019

Uwaga wszyscy miłośnicy zwierząt oraz ludzie dobrego serca!

Rozpoczynamy kolejną całoroczną zbiórkę darów dla Schroniska dla Zwierząt w Przyborówku. Organizatorem zbiórki jest Szkolny Klub Wolontariatu działający w naszej szkole.

Potrzebne są:

–karma dla psów marki chappi, pedigree, frolic, whiskas, friskies, purina (karma z wyższej półki mile widziana). Priorytetem obecnie jest mokra karma dla kociąt i psów seniorów.

–karma dla kociąt : sucha Josera Minette Kitten, karma mokra : Animonda Carny Kitten, Animonda Carny Adult, żwirek drewniany.

–specjalistyczne karmy dla psów : karma sucha i mokra gastro intestinal.

-ryż, makaron, kasza

– koce, ubrania, kołdry, poszwy i ręczniki na posłania dla zwierząt,

– siatka i deski na kojce, może ktoś chciałby podarować budę dla psa,

– miski i garnki,

– środki czystości,

– lekarstwa i środki opatrunkowe,

– zabawki, gryzaki, smycze, matowe gazety

Dary prosimy zostawiać w łączniku szkoły w specjalnie przygotowanym i oznaczonym miejscu.

Za wszystkie pozostawione rzeczy serdecznie dziękujemy w imieniu podopiecznych Schroniska.