29 stycznia 2021

Aktywna Tablica - rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Aktywna tablica to rządowy programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych.

W ramach programu szkoły podstawowe mogą zostać wyposażone w tablice interaktywne, projektory, głośniki czy interaktywne monitory dotykowe.

W ramach programu Aktywna tablica Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym uzyskała:
  • 2 tablice interaktywne bez projektora ultrakrótkoogniskowego,
  • 2 projektory.

Łączny koszt zakupów: 14 000zł.