Baw się i ucz!

19 stycznia 2024

Nasza świetlica przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu pt. „Baw i ucz się! Świetlica przyjazna uczniowi”. Konkurs skierowany jest do świetlic szkolnych. Aby sprostać wymaganiom konkursu i otrzymać certyfikat, wychowawcy i podopieczni świetlicy muszą zrealizować wiele zadań i projektów. Jedno z nich, dzięki trzem cudownym Paniom, udało nam się wykonać wczoraj!

Nasza świetlica miała zaszczyt gościć wspaniałe babcie naszych podopiecznych. Babcia Agatki z 2c, Babcia Lilki z 2c oraz Babcia Uli z 0a i Fryderyka z 1b w ramach projektu "Czytanie łączy pokolenia" przeczytały fragmenty swoich ulubionych książek dla dzieci. Wszyscy słuchali z wielkim zainteresowaniem, następnie ilustrowali przygody nowopoznanych bohaterów. To był wspaniale spędzony czas.

Paniom Violetcie, Teresie i Jadwidze jeszcze raz bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy i życzymy dużo zdrowia i czasu na realizację swoich pasji.