plakat kino detektywów

Biblioteka poleca: Kino Detektywów online - dla wielbicieli Lassego i Mai.

20 listopada 2020

Biblioteka poleca: Kino Detektywów online – dla wielbicieli Lassego i Mai!

Któż nie zna przygód Lassego i Mai czy też Tiril i Olivera?

Te serie detektywistyczne zajmują w naszej bibliotece całą półkę. Naprawdę wielu uczniów sięga po książki Martina Widmarka i Jørna Liera Horsta. Niektórzy przychodzili po nie niemal co drugi dzień.

A teraz niespodzianka – ekranizacje wybranych tomów można obejrzeć już w ten weekend.

Stowarzyszenie Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej w ramach projektu Kino Dzieci zaprasza na „Kino detektywów online”.

Od 19.11 do 22.11.2020 r. można obejrzeć na platformie Nowe Horyzonty Video następujące filmy:

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu (pokaz przedpremierowy)

Operacja Mumia (pokaz przedpremierowy)

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica

Operacja Człowiek w Czerni

Gordon i Paddy

Superagentka

Bilet na pojedynczy pokaz kosztuje 10 zł, karnety na cały weekend 25 zł.

Filmy dostępne będą w formule “na żądanie” o każdej porze, bez siatki bloków godzinowych.

Linki: