Bieg po zdrowie w SP1 - biegi sztafetowe

2 października 2021
Bieg Po Zdrowie w SP1 - biegi sztafetowe

Promowanie zdrowej rywalizacji między klasami w ramach edukacji outdoorowej to jeden z celów Zespołu ds. Promocji Zdrowia w SP1 w Tarnowie Podgórnym. Zajęcia aktywizujące i integracyjne poza budynkiem szkoły to dobry sposób na wzmocnienie więzi miedzy uczniami. Bieganie nie zawsze jest łatwe. Podczas niego można odnosić sukcesy i porażki. Pokonywanie wyzwań  oraz osiąganie swoich celów przynosi jednak satysfakcję, która buduje samoocenę uczniów.

Podczas biegów sztafetowych uczniowie różnych klas w szkole skupiali się na swoim celu , co pozwoliło  na wyciszenie umysłu i obniżenie poziomu stresu.
Po dobrych zawodach uczniowie mieli dużo pozytywnej energii i to był idealny sposób na rozpoczęcie dnia w szkole.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział i wychowawcom, za organizację biegów sztafetowych w ramach akcji Bieg Po Zdrowie!

Zespół ds. Promocji Zdrowia