Dni Bezpiecznego Internetu

11 marca 2024
Rozpoczynamy obchody Dni Bezpiecznego Internetu.

Działania na rzecz cyfrowego bezpieczeństwa dzieci i młodzieży będą się odbywać w naszej szkole przez cały miesiąc marzec.

12 marca - w ramach Dni Bezpiecznego Internetu we wszystkich klasach we wszystkich klasach prowadzone będą rozmowy, pogadanki na temat bezpiecznwego korzystania z Internetu.

13 marca - zapraszamy do Punktu Informacyjnego DBI w łączniku szkoły, w którym mogą Państwo uzyskać informację o kontroli rodzicielskiej i odpowiedzialności karnej. Będziemy dyspozycyjni od godziny 16:00 do 19:00. Oprócz nauczycieli naszej szkoły obecny będzie również sierżant Krzysztof Bogajczyk.