Dzień Kubusia Puchatka w bibliotece szkolnej

20 stycznia 2023

18 stycznia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Puchatka. W naszej bibliotece Puchatkowe święto trwało aż trzy dni (na prośbę uczniów). Wspaniale, że tak dużo uczniów uczestniczyło w naszych bibliotecznych zabawach. A działo się dużo - uruchomiliśmy Kubusiowe Koło Fortuny, duzym powodzeniem cieszyły się kubusiowe kalambury, jak i zabawa „Doczep ogon osiołkowi”. Furorę zrobiły nasze wspaniałe pomocnice z klasy 8e, które występowały w stroju Kubusia Puchatka. Oblegana też była kubusiowa fotościanka, zainteresowaniem cieszył się stolik plastyczny z puchatkowymi malowankami.

Z radością stwierdzamy, że nasza kolejna akcja biblioteczna potwierdza tezę, iż biblioteka łączy pokolenia. U nas zgodnie bawili się wszyscy, od pierwszoklasistów po uczniów klas ósmych!