Dzień Teatru w szkolnej bibliotece.

28 marca 2024

Międzynarodowy Dzień Teatru w naszej bibliotece to zawsze czas relaksu i dobrej zabawy. Jak zagrać na scenie garnek, boksera czy nożyczki? Jak odpowiedzieć na pytanie kim jest inspicjent czy klakier? Przed takimi zadaniami 27 marca stanęli nasi uczniowie. Wykonywaniu zadań towarzyszyło oczywiście mnóstwo śmiechu.

Mamy nadzieję, że ten wyśmienity humor pozostanie z nami na wiele kolejnych dni.

Jednak był też czas skupienia – przy wykonywaniu krzyżówki. Wszyscy poradzili sobie doskonale, nagroda zaś powędruje do Michaliny Dekiert z klasy 5a.