Dzień Walki z Depresją

23 lutego 2023

Depresja to choroba. Jedna z najbardziej popularnych, która w znaczący sposób utrudnia codzienne funkcjonowanie. Depresja coraz częściej dotyka dzieci i młodzież.

Szacuje się, że jest drugą najczęściej występującą przyczyną śmierci w grupie osób w wieku 15-29 lat. Dlatego nie lekceważ niepokojących objawów u siebie i bliskich, a gdy trzeba - nie bój się sięgać po pomoc!

Telefon 116 111 prowadzony przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę jest czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu, także w dni ustawowo wolne od pracy.

Wszelkie aktualne informacje znajdują się też na stronach: www.116111.pl oraz www.fdds.pl .

#dzieńwalkizdepresją
#mlode_glowy