Festiwal Piosenki Świątecznej w bibliotece szkolnej

19 grudnia 2022

Na naszej bibliotecznej scenie gościły w ostatnim czasie same gwiazdy. Przez trzy dni, w czasie długiej przerwy, która okazywała się za każdym razie przeraźliwie krótka, odbywał się mianowicie Festiwal Piosenki Świątecznej.

Na scenie pojawili się uczniowie naszej szkoły od najmłodszych do najstarszych, z kolędami oraz ze świątecznymi piosenkami w języku polskim i angielskim. Publiczność również dopisała.

Było magicznie.

Po festiwalu zaczęły zgłaszać się osoby chętne do wystąpienia na scenie w przyszłym roku.  Czyżby rodziła się nowa tradycja w naszej szkole?

Ewa Michałkiewicz - Smentek