Festiwal Talentów i Pasji 2022

Festiwal Talentów i Pasji 2022

29 kwietnia 2022

Chcesz pokazać swoją pasję i talent? Możesz to zrobić teraz!

Gmina Tarnowo Podgórne zaprasza mieszkańców do udziału w III edycji Festiwalu Talentów i Pasji 2022. Zaproszenie do udziału w Festiwalu dotyczy wszystkich mieszkańców Gminy Tarnowo Podgórne niezależnie od wieku i brzmi następująco:

„To wyjątkowy konkurs bez ograniczeń, w którym pasja i talent odgrywa główną rolę! Skierowany jest do wszystkich mieszkańców Gminy Tarnowo Podgórne, bez względu na wiek. Z każdym rokiem przekonujemy się jak różnorodne i ciekawe są pasje i talenty mieszkańców naszej Gminy. Nie chcemy narzucać kategorii ani grup wiekowych. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje.

Niektórzy mieli już szansę na pokazanie swoich dzieł czy kolekcji szerszej publiczności, inni nie zdają sobie nawet sprawy, jak unikatowy talent posiadają. W każdym z nas tkwi ta tajemnicza cząstka, która wyróżnia każdego z osobna na tle ogółu. Ważne jest, by ją odkryć, przyswoić, pielęgnować, rozwijać i cieszyć się z owoców, które wydaje.

Mamy zatem – jako mieszkańcy – różne talenty: do śpiewania, malowania, grania czy rysowania… Są wśród nas tacy, którzy wiedzą, jak dbać o zieleń wokół domu, inni mają rękę do robótek ręcznych. Są tacy, którzy potrafią pięknie rzeźbić i tacy, którzy potrafią robić przecudne zdjęcia. Paleta różnych pasji jest z pewnością niesamowita! Pokażmy jak ciekawe i wyjątkowe są talenty mieszkańców naszej Gminy!

Swoje zgłoszenia można przesyłać przez formularz elektroniczny do 30 maja. Po tym etapie wszystkie przesłane prace zostaną opublikowane na facebookowej stronie Festiwalu Talentów i Pasji, gdzie do 8 czerwca odbywać się będzie głosowanie internatów.

Prezentacja wyłonionych laureatów oraz wręczenie nagród odbędzie się 12 czerwca podczas gali finałowej w Pałacu Jankowice. Regulamin Festiwalu Talentów i Pasji (pdf, 179 kb) można zobaczyć na naszej stronie internetowej.”

Źródło

Zachęcamy wszystkich Uczniów i Rodziców do uczestnictwa w Festiwalu, będziemy za Was trzymać kciuki a ponieważ Organizator zamierza nagrodzić trzech uczestników z największą liczbą „polubień” na facebooku – będziemy klikać, klikać, klikać :)

Ważne:

1. Konkurs jest prowadzony za pośrednictwem:

  • narzędzia formularz google
  • portalu facebook.com, opublikowanym na stronie internetowej www.tarnowo-podgorne.pl oraz Facebooku Festiwalu Talentów i Pasji (konkurs gminny).
2. W ramach festiwalu uczestnik przesyła formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikiem - nagranie, zdjęcie, plik tekstowy.
  • jeżeli przedmiotem konkursu jest wytwór np. praca plastyczna, rysunek, praca literacka, zdjęcie bądź dowolnie inna praca ukazująca talent, bądź pasję należy w formularz zgłoszeniowym dołączyć zdjęcie/plik
  • jeżeli przedmiotem konkursu jest pokazanie swoich talentów bądź pasji należy w formularzu konkursowym dołączyć film o maksymalnie długości do 3 minut.

Przydatne linki (m.in. do formularza zgłoszeniowego i regulaminu konkursu):

       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.