Fit śniadanie - kolorowe kanapki

Fit śniadanie

16 czerwca 2021
Fit śniadanie w SP1

Śniadanie uważane jest za najważniejszy posiłek w ciągu dnia, ponieważ ma dostarczyć niezbędne składniki odżywcze oraz energię na cały dzień. Dzięki porannej dawce energii w postaci śniadania, uczniowie dłużej są syci i rzadziej wybierają słodkie przekąski, a spożywają więcej owoców i warzyw.

W ramach realizacji planu Zespołu ds. Promocji Zdrowia w Szkole Podstawowej nr 1 klasa 6d, razem z wychowawcą Panią Aldoną Czubińską, przygotowała fit śniadanie. Pomysłowość oraz troska o różnorodność w diecie została przedstawiona na zdjęciach.