II Festiwal Piosenki Świątecznej w bibliotece szkolnej

21 grudnia 2023

W dniach 13-15.12.2023 w bibliotece szkolnej odbył się II Festiwal Piosenki Świątecznej. Niekwestionowaną gwiazdą festiwalu stała się Ania Raszewska z klasy 3c. Jej interpretacja piosenki „Zaśnieżone miasta” spodobała się wszystkim. Ciekawość zaś wzbudził Volodymyr, śpiewając świąteczną piosenką w języku ukraińskim. Pięknie śpiewały Ela i Laura z klasy 2d, Maja i Ula z klasy 7b oraz Marysia i Marcelina z klasy 5a. Hitem festiwalu stał się oczywiście przebój Wham! „Last Christmas”, odśpiewany między innymi przez grupę dziewczyn z klasy 7d oraz grupę chłopców z klas siódmych.

Najpiękniejsze chwile z festiwalu to te, gdy wszyscy obecni włączali się do śpiewania. Uczniom tak bardzo spodobało się śpiewanie, że po dziś dzień przychodzą do biblioteki na dużych przerwach, by wspólnie śpiewać kolędy i świąteczne piosenki.