grafika wyrzyknik

Informacja dotycząca parkowania rowerów i hulajnóg w wyznaczonych do tego miejscach

8 kwietnia 2024
Szanowni Państwo,
prosimy, aby Uczniowie parkowali rowery i hulajnogi w wyznaczonych do tego miejscach. Na terenie szkoły jest 145 miejsc parkingowych dla rowerów.

W załączniku zdjęcie budynku szkoły wraz z oznaczonymi miejscami - stojakami do parkowania jednośladów (stojaki są nie tylko przy głównym wejściu do budynku).

Prosimy o poinformowanie Dzieci, aby nie pozostawiały rowerów przed szkołą, na trawie, przy drzewach czy przy barierkach. Apelujemy o pozostawianie zabezpieczonych rowerów w wyznaczonych miejscach parkingowych.