wykrzyknik

17 września 2021

Informacja Dyrektora Szkoły o zajęciach wspomagających

Szanowni Rodzice, Drodzy uczniowie,
uprzejmie informuję, że w okresie od 20 września 2021r. do 22 grudnia 2021r. będą w szkole prowadzone dodatkowe zajęcia wspomagające dla uczniów, mające im pomóc w opanowaniu oraz utrwaleniu wiadomości i umiejętności z wybranych obowiązkowych zajęć edukacyjnych.

Zorganizowanie tego rodzaju zajęć w naszej szkole służy wsparciu uczniów w powrocie do nauki stacjonarnej po długotrwałym okresie edukacji zdalnej.

Zajęcia prowadzone będą w bezpośrednim kontakcie z uczniami stacjonarnie na terenie szkoły w grupach co najmniej 10 uczniów. Ograniczona liczebność grup stwarza możliwość indywidualnej pracy nauczyciela z każdym uczniem.

Po uzgodnieniu z Radą Pedagogiczną (po dokonanej diagnozie potrzeb i możliwości organizacyjnych szkoły) zajęcia dodatkowe dla uczniów zostaną zorganizowane z następujących przedmiotów zgodnie z grafikiem znajdującym się w załączniku:

• matematyka,
  • język polski,
  • język angielski,
  • język niemiecki.

Udział uczniów w zajęciach nie jest obowiązkowy – będą one organizowane wyłącznie dla uczniów zgłaszających potrzebę i chęć uczestniczenia w nich w formie pisemnej deklaracji rodzica złożonej u nauczyciela prowadzącego zajęcia.

Magdalena Gawrońska-Garstka
Dyrektor szkoły