Klub Pożeraczy Książek

9 października 2023

Nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Programie dla Bibliotek Szkolnych:
Biblioteka – Dobre miejsce dla człowieka.

W ramach programu przez cały rok szkolny będziemy proponować różne zadania czytelnicze. Pierwszym z nich jest Klub Pożeraczy Książek.

Zabawa ta skierowana jest dla uczniów klas 2-8. W jej trakcie uczniowie mają za zadanie przeczytać 5 książek z określonych kategorii i zrealizować dwa wyzwania czytelnicze. W bibliotece czekają specjalne karty do gry „Klub Pożeraczy Książek” oraz lista wyzwań, z których należy wybrać dwa.

Czas trwania akcji: październik – maj. Udział w zabawie należy zgłosić w bibliotece do 3 listopada. Na zwycięzców będą czekały nagrody.

Serdecznie zapraszamy,

Biblioteka szkolna