plaża - grafika

Kolonie letnie 2024

17 kwietnia 2024

Szanowni Rodzice,

zapraszamy do zapisów na kolonie letnie dla dzieci z klas 2–4 roku szkolnego 2023/2024 organizowane przez Gminę Tarnowo Podgórne. Kolonie odbywać się będą w Ośrodku Wypoczynkowym Bałtyk Mielno – Unieście (UWAGA: ośrodek nie zapewnia diet bezglutenowej, wegańskiej, wegetariańskiej itp.).

Daty turnusów dla Szkoły Podstawowej nr 1:

• I turnus 01.07 - 08.07.2024.

Koszt kolonii: 600zł.

Jedna osoba może zapisać jednego uczestnika lub rodzeństwo.

Pierwszeństwo w udziale w kolonii mają uczniowie, którzy:

• nigdy nie uczestniczyli w koloniach letnich organizowanych przez gminę Tarnowo Podgórne,
  • w roku 2023 nie uczestniczyli w kolonii organizowanej przez Gminę Tarnowo Podgórne,
  • są z rodzin wielodzietnych - rodzina wychowująca co najmniej troje dzieci do lat 18.

Wpłaty należy dokonać w ciągu dwóch dni od otrzymania potwierdzenia o zakwalifikowaniu dziecka do wyjazdu. Dowód wpłaty należy dostarczyć do Sekretariatu szkoły do dnia 10 maja 2024r. wraz z wypełnionym zestawem dokumentów. Brak ich dostarczenia w wyznaczonym terminie będzie traktowany jako rezygnacja z uczestnictwa dziecka w kolonii i jego miejsce zostanie przydzielone kolejnemu dziecku z listy oczekujących.

Dokumenty, które należy wypełnić i dostarczyć:

Wpłaty na kolonie należy dokonać na numer rachunku bankowego:

konto: ING Bank Śląski S.A. o/Poznań

PL  32 1050 1520 1000 0024 3672 4641

w tytule: turnus, szkoła, imię nazwisko dziecka (np. kolonie turnus I, SP1TP, Jan Kowalski).

Zapisy na kolonie odbędą się 22.04.2024r. o godzinie 16:00 drogą elektroniczną. Wiadomość z linkiem do formularzy zapisów zostanie o tej godzinie wysłana do rodziców uczniów klas 2-4 za pośrednictwem dziennika Librus.