Konkurs "Pokaż nam swoje marzenia"

19 września 2024
Witajcie Marzyciele! - czyli wszyscy, bo każdy z nas skrywa w swoim sercu i umyśle większe lub mniejsze marzenia. Każdy z nas ma je trochę inne - czasami są bardzo malutkie i dotyczą spraw codziennych, a niekety są zupenie nie z tej ziemi.

Dlatego chcemy poznać je wszystkie, stąd konkurs "Pokaż nam swoje marzenia". Zapraszamy do udziału!

Konkurs jest skierowany do uczniów klas 1 - 8 oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. Praca konkursowa może być wykonana dowolną techniką, indywidualnie lub grupowo.

Prace konkursowe należy dostarczyć do 28 września 2024r. do godziny 14:30 psychologowi lub pedagogowi szkolnemu (sala B210, B211).

Zapraszamy!
Agnieszka Teska-Kulczyńska, Anna Dzięcioł, Beata Bronowicka