Konkurs sportowy Pho3nix Kids

4 listopada 2021
Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie sportowym na platformie video Pho3nix Kids. Jest to ogólnopolski konkurs, w którym prawo startu ma 200 szkół z całego kraju.

Dla dziesięciu najaktywniejszych uczniów ze szkoły przewidziana jest nagroda:
opaska sportowa Huawei Band 4!

Osoby zainteresowane, aby wziąć udział w konkursie muszą zarejestrować się na platformie. Oto link do rejestracji (podczas rejestracji wymagana jest zgoda rodzica poprzez mail).

Zarejestrować należy się do 8 listopada! Konkurs trwa od 08.11.2021r. do 30.11.2021r.

Konkurs polega na realizowaniu video treningów oraz na rozwiązywaniu quizów sportowych.
Ogólne zasady konkursu:

1. Każdego dnia, uczeń może otrzymać punkty za jeden zrealizowany video trening. Kolejne odtworzone treningi nie są punktowane.

2. Po odtworzeniu pierwszego, w danym dniu, video treningu, uczeń może przejść do quizu, aby zdobyć dodatkowe punkty.

3. Quiz składa się z 5 losowo przypisanych przez system pytań, dotyczących ogólnej wiedzy o sporcie, jak i również odtworzonego przez ucznia video treningu.

4. Za każdą poprawną odpowiedź w quizie uczeń zdobywa 1 punkt.

5. Po udzieleniu poprawnych odpowiedzi na wszystkie 5 pytań, jako dodatkowy bonus, uczeń może odtworzyć kolejny dowolny video trening z listy wszystkich filmów, za który otrzyma dodatkowe 5 punktów.

6. Maksymalna dzienna liczba punktów do zdobycia to 15.

7. W zakładce Ranking widoczna jest aktualna lista uczniów szkoły wraz z ich indywidualną liczbą punktów.

8. Nagrody zdobędzie 10 uczniów z każdej szkoły, którzy na koniec konkursu będą mieli najwięcej punktów w Rankingu.

W razie problemów z rejestracją, proszę o kontakt.
Mikołaj Basiński