Konkursy matematyczne w pierwszym półroczu roku szkolnego 2020/2021

16 grudnia 2020
2.10.2020r. obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

W tym roku, w trochę zmienionej formie spowodowanej pandemią, uczniowie rywalizowali o tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia. Konkurs odbywał się podczas lekcji matematyki w każdej klasie. Wyłoniono zwycięzców w poszczególnych oddziałach.

3.11.2020r. odbył się online szkolny etap Wojewódzkiego Konkursu
Matematycznego - stopień szkolny. Spośród 21 uczestników do etapu rejonowego zakwalifikował się uczeń z klasy 8b - Hubert Budny.

Od października 2020r. trwa całoroczny szkolny konkurs matematyczny Bzik
Matematyczny. Co miesiąc chętni uczniowie z klas 4-6 otrzymują od matematyków kartę zadań dostosowaną odpowiednio do poziomu klas. Podczas nauki zdalnej konkurs ten jest nadal realizowany. Uczniowie otrzymują zadania drogą mailową lub poprzez aplikację Teams. W maju 2021r. Odbędzie się II etap konkursu. Wyłonimy wtedy zwycięzców w klasach 4, 5 i 6.

Ewelina Magdziarek