Mistrzostwach Gminy w biegach przełajowych

26 września 2024
Sukces naszych uczniów w Mistrzostwach Gminy w biegach przełajowych!

Z ogromną radością informujemy, że nasi uczniowie odnieśli wielki sukces podczas ostatnich zawodów w biegach przełajowych, które odbyły się w poniedziałek w Jankowicach.
W kategorii chłopców klas 7-8 (Igrzyska Młodzieży Szkolnej), nasza drużyna zdobyła I miejsce, co jest ogromnym osiągnięciem i powodem do dumy! Gratulujemy wszystkim zawodnikom za ich ciężką pracę, determinację i doskonałą współpracę. Dzięki temu sukcesowi chłopcy awansowali do etapu powiatowego.

Nie mniej imponujące jest II miejsce, które wywalczyli nasi uczniowie w kategorii dziewcząt klas 7-8 (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) oraz w kategorii chłopców i dziewcząt klas 4-6 (Igrzyska Dzieci). Dziewczęta i chłopcy pokazali niezwykłą waleczność i wytrwałość, zdobywając srebro w bardzo wymagającej rywalizacji.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na sportowych arenach!