Nastolatek w kryzysie

30 września 2024
Jesienna Akademia Rodzica serdecznie zaprasza Rodziców klas 4-8 na spotkanie "Nastolatek w kryzysie".

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Tarnowie Podgórnym, sala B113.

Czas: 9.10.2024r. (środa) godz. 17:00 - 18:30.

Tematy, jakie pojawią się podczas spotkania:
  • cele wieku dojrzewania,
  • prawidłowości wieku dojrzewania,
  • dysfukcje wiaku dojrzewania,
  • samoocena nastolatków,
  • podstawowe pojęcia w zakresie zdrowia psychicznego,
  • depresja i podstawy chorób psychicznych,
  • wsparcie zdrowego nastolatka,
  • dekalog zdrowia psychicznego rodzica nastolatka.
Spotkanie będzie skladało się z dwóch modułów:
  • szkolenie on-line - prowadzący Tomasz Bilicki,
  • panel dyskusyjny z udziałem Rodziców uczestniczących w spotkaniu wraz z psychologiem szkolnym Anną Dzięcioł i pedagogiem Agnieszką Teską-Kulczyńską.
Chęć udziału w spotkaniu prosimy potwierdzić w informacji zwrotnej poprzez dziennik elektroniczny Librus do Anny Dzięcioł.

Tomasz Bilicki - pedagog, interwent kryzysowy, psychoterapeuta, nauczyciel, absolwent kilkuset godzin szkoleń w zakresie leczenia zabużeń zdrowia psychicznego. Pracuje z nastolatkami. Prowadził interwencje kryzysową oraz psychoterapię.