Nasza biblioteka w systemie Librus e-biblio

25 lutego 2022

Nasza biblioteka sukcesywnie przechodzi na system wypożyczania książek za pomocą systemu "Librus e-biblio". Proces wprowadzania potrwa jeszcze jakiś czas, ale już teraz można z systemu korzystać.

Co daje system e-biblio?

-  przeglądanie  katalogu bibliotecznego z dowolnego miejsca na Ziemi za pośrednictwem Internetu

- dostęp do biblioteki bezpośrednio z konta Librus Synergia

- dostęp do biblioteki za pomocą komputera, smartfona lub tabletu

- rezerwowanie i przedłużanie książek online

- automatyczne powiadamianie o zbliżającym się terminie zwrotu książek, jego przekroczeniu, potwierdzeniu rezerwacji

Wychowawcy klas otrzymają karty biblioteczne dla każdego ucznia. Każdy z uczniów będzie musiał je okazać przy wypożyczaniu książek z naszej biblioteki.

Prosimy skorzystać z instrukcji obsługi systemu e-biblio.

Pliki do pobrania: