Nauczyciele w roku szkolnym 2021/2022

24 lipca 2019
Rok szkolny 2021/2022

Język polski:
  • Danuta Ciszak
  • Anna Dudniczek 
  • Katarzyna Górzyńska
  • Julia Jabłońska
  • Daria Koralewska 
  • Anita Ludwiczak
  • Renata Stawna
Język angielski:
  • Anna Cieślak
  • Monika Gowin-Naskręt 
  • Danuta Leśniewska 
  • Marzena Paczkowska
  • Magdalena Pałka 
  • Anna Redzimska 
  • Aleksandra Stasiak 
Język niemiecki:
  • Ewa Głowacka 
  • Anna Słowik
Matematyka:
  • Aleksandra Bielakowska-Bekier 
  • Joanna Kołodziej
  • Violetta Leśniarek 
  • Ewelina Magdziarek 
  • Magdalena Polińska 
Historia:
  • Marcin Kobos
  • Aleksy Kowalczyk
  • Mateusz Kukliński
Przyroda/Biologia:
  • Aldona Czubińska
  • Jolanta Maciesza
  • Małgorzata Matczak
  • Monika Pietraszak
Wychowanie do życia w rodzinie:
  • Małgorzata Matczak
Geografia:
  • Katarzyna Gorzelana 
  • Paulina Gorzelańczyk 
Fizyka:
  • Sławomir Leśniarek
Chemia:
  • Dorota Mizera
Muzyka/Rytmika:
  • Beata Tracewska-Graczyk 
  • Anna Gierczyńska 
Technika:
  • Aldona Czubińska 
  • Angieszka Jankowiak 
EDB:
  • Mikołaj Basiński
Informatyka: 
  • Paulina Gorzelańczyk
  • Sławomir Leśniarek
  • Alicja Padjasek
  • Katarzyna Skrzydlewska
Plastyka:
  • Aldona Czubińska 
  • Agnieszka Jankowiak
Wychowanie fizyczne:
  • Mikołaj Basiński
  • Lidia Gorczyńska
  • Michał Kwiatkowski 
  • Magdalena Liebelt
  • Paweł Rutkowski 
  • Roma Szymaniak
Gimnastyka korekcyjna:
  • Magdalena Liebelt 
Religia:
  • Magdalena Łabrzycka
  • Maria Przyborowska
  • Kinga Tonak
Edukacja wczesnoszkolna:
  • Barbara Drab 
  • Anna Starzonek 
  • Karolina Błaszyk 
  • Paulina Fiksa
  • Agnieszka Gustowska
  • Magdalena Pałka 
  • Urszula Narożna 
  • Iwona Rozmus
  • Danuta Stachowiak 
  • Dorota Trojanowska 
  • Dorota Zygmańska 
Wychowanie przedszkolne:
  • Marta Szymczak 
  • Joanna Jerzak
  • Dorota Góra-Jandy
  • Marta Wasiniewska
  • Jagoda Stefańczyk
Biblioteka:
  • Ewa Michałkiewicz - Smentek 
  • Joanna Kapłon 
  • Katarzyna Koput
Świetlica
  • kierownik - Maria Stachowiak
  • Marzena Ciura
  • Marta Dobkowicz 
  • Olga Gogolewska
  • Joanna Kołodziej
  • Hanna Szumicka
Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia:
  • Grażyna Czaplicka
  • Adriana Zawadzka-Til
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne:
  • Beata Bronowicka 


Psycholog szkolny - Anna Dzięcioł
Pedagog - Agnieszka Teska-Kulczyńska
Logopeda – Dorota Anna Pietrzak
Logopeda – Hanna Grzegorzewska - Markiewicz
Logopeda – Karolina Markiewicz
       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.