wykrzyknik

Nauka zdalna dla klas V-VIII

27 stycznia 2022
Od 27 stycznia 2022r. do 27 lutego 2022r. klasy V-VIII przechodzą na naukę zdalną. Oddziały przedszkolne oraz uczniowie z klas I-IV kontynuują naukę w trybie stacjonarnym.
  1. Oddziały przedszkolne oraz klasy I-IV - wszystkie zajęcia odbywają się stacjonarnie według planu. Klasy IV nie mają zajęć na basenie (w ramach basenu odbędą się zajęcia wychowania fizycznego). Basen dla oddziałów przedszkolnych oraz klas 1-3 pozostaje bez zmian.
  2. Klasy V-VIII - nauczanie zdalne według planu, bez zajęć na basenie (klasy V-VI).
  3. Konsultacje dla klas VIII po indywidualnym umówieniu się z nauczycielem przedmiotów egzaminacyjnych.
  4. II etap konkursów kuratoryjnych odbędzie się stacjonarnie na terenie szkoły.
  5. Obiady dla uczniów oddziałów przedszkolnych oraz klas I-IV - bez zmian.
  6. Biblioteka szkolna pracuje bez zmian.