kolorowe kredki

Nie nudź się na zdalnym – stwórz swój kalendarz!

27 grudnia 2021

Świetlicowy konkurs rodzinny na wykonanie kalendarza na rok 2022.

Nie nudź się na zdalnym – stwórz swój kalendarz!

Cel konkursu:

• utrwalenie wiadomości na temat struktury roku, nazw miesięcy i dni,
  • umiejscowienie czasowe i oznaczenie wybranych świąt (również nietypowych),
  • rozwijanie kreatywności, wrażliwości plastycznej i artystycznej.

Przedmiot konkursu: Kalendarz całoroczny na rok 2022.

Technika wykonania kalendarza - dowolna.

Tematyka kalendarza - dowolna.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie z klas 1-8.

W konkursie nie będą oceniane prace wykonane całościowo w technice komputerowej.

Miejsce i termin składania prac konkursowych:

• prace należy składać do dnia 11 stycznia 2022r. w świetlicy szkolnej;
  • do każdej pracy składanej na konkurs należy dołączyć kartkę z następującymi informacjami: imię i nazwisko, klasa ucznia oraz informacja o osobach pomagających w wykonaniu pracy (np. mama, babcia, siostra);
  • prace konkursowe nie spełniające wymagań i oddane po terminie nie będą podlegały ocenie Komisji Konkursowej;
  • organizator nie zwraca prac.

Prawa autorskie: Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody do publikowania prac na www i facebooku szkoły/świetlicy .

Ocena prac konkursowych: Zwycięskie prace zostaną wybrane przez Komisję Konkursową według następujących kryteriów:

• walory artystyczne,
  • kreatywność,
  • oryginalność,
  • estetyka wykonania.

Rozstrzygnięcie konkursu: Komisja Konkursowa dokona oceny prac i do dnia 14 stycznia  2022r. ogłosi wyniki na łamach dziennika Librus (ogłoszenia). Uczniowie nagrodzeni i wyróżnieni otrzymają pochwały (z wpisem do Librusa).