obiadek

Obiady

30 sierpnia 2021

Szanowni Rodzice,

obiady będą wydawane od poniedziałku 06 września.

PROSIMY O DOKONANIE W SYSTEMIE OkObiad ZAMÓWIEŃ NA PONIEDZIAŁEK NAJPÓŹNIEJ DO CZWARTKU 2.09 (firma cateringowa musi dokonać odpowiednich zakupów na obiad poniedziałek).

Dostęp do aplikacji oraz regulamin płatności za obiady znajduje się TUTAJ

Cena jednego obiadu w części opłacanej przez Rodzica wynosi 7zł. Obiad składa się z drugiego dania i napoju.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-III będą spożywać obiady w godz. 11.40-13.00 zgodnie z grafikiem. Uczniowie klas IV-VIII jedzą obiad podczas dużej przerwy w godz. 13.30 -13.50.

PROSIMY RODZICÓW O PRZYPOMINANIU DZIECKU PRZED WYJŚCIEM DO SZKOŁY, ŻE MA WYKUPIONY OBIAD.

Obiad wydawany jest uczniowi na podstawie listy obiadowej wygenerowanej w systemie OkObiad.

Rodzic jest zobowiązany do odwołania obiadów w związku z nieobecnością dziecka w szkole (związaną np. chorobą, wycieczką klasowa, inną organizacją zajęć w szkole itd.); administrator szkolny może zablokować obiad tylko dla całej szkoły (np. z powodu objęcia wszystkich kwarantanną), ale nie może odwołać obiadów dla jednej klasy czy kilku klasy. RODZIC ODWOŁUJE OBIAD W SYSTEMIE OkObiad NAJPÓŹNIEJ DO GODZ. 8.30 (później następuje blokada i nie można dokonać zmiany w zamówieniu na ten dzień).

Pytania prosimy kierować na adres mailowy m.stachowiak@sp1tp.pl