obiadek

Obiady

30 sierpnia 2021

Szanowni Rodzice,

obiady będą wydawane od poniedziałku 06 września 2021r..

Prosimy o dokonanie w systemie OkObiad zamówień na poniedziałek najpóźniej do czwartku 2.09 (firma cateringowa musi dokonać odpowiednich zakupów na obiad w poniedziałek).

Dostęp do aplikacji oraz regulamin płatności za obiady znajduje się tutaj.

Cena jednego obiadu w części opłacanej przez Rodzica wynosi 7zł. Obiad składa się z drugiego dania i napoju.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-III będą spożywać obiady w godz. 11.40-13.00 zgodnie z grafikiem. Uczniowie klas IV-VIII jedzą obiad podczas dużej przerwy w godz. 13.30 -13.50.

Prosimy rodziców o przypomneinie dziecku przed wyjściem do szkoły, że ma wykupiony obiad.

Obiad wydawany jest uczniowi na podstawie listy obiadowej wygenerowanej w systemie OkObiad.

Rodzic jest zobowiązany do odwołania obiadów w związku z nieobecnością dziecka w szkole (związaną np. chorobą, wycieczką klasowa, inną organizacją zajęć w szkole itd.).

Administrator szkolny może zablokować obiad tylko dla całej szkoły (np. z powodu objęcia wszystkich kwarantanną), ale nie może odwołać obiadów dla jednej klasy czy kilku klas.

Rodzic odwołuje obiad w systemie OkObiad najpóźniej do godz. 8.30 danego dnia (później następuje blokada i nie można dokonać zmiany w zamówieniu na ten dzień).

Pytania prosimy kierować na adres mailowy m.stachowiak@sp1tp.pl.