obiadek

Obiady dla uczniów - informacje

1 września 2022

Szanowni Rodzice,

obiady będą wydawane od poniedziałku 05 września 2022r.

Prosimy o dokonanie w systemie OkObiad zamówień na poniedziałek najpóźniej do piątku 2.09 (firma cateringowa musi dokonać odpowiednich zakupów na obiad w poniedziałek).

Regulamin płatności za obiady znajduje się tutaj.

Cena jednego obiadu w części opłacanej przez Rodzica wynosi 9,50zł. Obiad składa się z drugiego dania i napoju.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-III będą spożywać obiady w godz. 11.40-13.00 zgodnie z grafikiem. Uczniowie klas IV-VIII jedzą obiad podczas dużej przerwy w godz. 13.30 -13.50.

Prosimy Rodziców o przypominanie dziecku przed wyjściem do szkoły, że ma wyupiony obiad.

Obiad wydawany jest uczniowi na podstawie listy obiadowej wygenerowanej w systemie Ok.Obiad.

Rodzic jest zobowiązany do odwołania obiadów w związku z nieobecnością dziecka w szkole (związaną np. chorobą, wycieczką klasowa, inną organizacją zajęć w szkole itd.). Administrator szkolny może zablokować obiad tylko dla całej szkoły, ale nie może odwołać obiadów dla jednej klasy czy kilku klas.

Rodzic zamawia obiad w systemie Ok.Obiad najpóźniej do godz. 8:00 danego dnia (później następuje blokada i nie można dokonać zmiany w zamówieniu na ten dzień).

Pytania prosimy kierować na adres mailowy sekretarzszkoly@sp1tp.pl