Piękna futsalowa przygoda trwa dalej!

10 marca 2024
SP1 Mistrzem Rejonu Poznań Teren Wschód w Futsalu w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej!

Zawodnicy SP1 z Tarnowa Podgórnego podtrzymali formę i na gnieźnieńskim obiekcie SP12 wygrali turniej.

Nie było łatwo i kolorowo, bo pierwszy mecz przegraliśmy ze szkolną drużyną z Wrześni, jednak kolejne, w tym z faworytem rozgrywek SP12 Gniezno (szkoła z klasami sportowymi), były coraz lepsze i dawały zwycięstwa.

Tym samym z bilansem jednej porażki oraz trzema zwycięstwami (nad Szkołą z Jarocina, Śremu oraz Gniezna) meldujemy się w finale wojewódzkim!

Przygodo trwaj!