puchar

Podwójny sukces - dwie Laureatki!

5 kwietnia 2022

Jedna z Uczennic naszej szkoły – Katarzyna Piszczek z klasy VIIIc, odniosła ogromny sukces, uzyskując tytuł Laureata w Wojewódzkim Konkursie Chemicznym!

Kasia musiała wykazać się ogromną wiedzą i intuicją wykraczającą poza podstawę programową.

Druga Uczennica naszej szkoły – Zofia Hibner z klasy VIIc, odniosła niebywały sukces, uzyskując tytuł Laureata w Wojewódzkim Konkursie Biologicznym!

Zosia, choć jest Uczennicą klasy VII, z niezwykłą łatwością opanowała wiele trudnych zagadnień obejmujących treści nauczania także klasy VIII, jak również te wykraczające poza podstawę programową.

Serdecznie gratulujemy sukcesu Kasi i Zosi oraz ich Rodzicom, którzy cały czas wspierają je w dążeniu do celu.

Nauczyciel biologii Małgorzata Matczak

Nauczyciel chemii Dorota Mizera