ozdoby na choince

Rada Rodziców ogłasza konkurs dla całej rodziny

30 listopada 2021

Szanowni Państwo, Drogie Dzieci,

Rada Rodziców zaprasza wszystkich do udziału w przygotowaniu gadżetów świątecznych na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się we wtorek 07.12.2021r. od godz. 7:30 do 16:30.

Rada Rodziców ogłasza konkurs dla całej rodziny: przygotowanie stroiku świątecznego oraz wianka bożonarodzeniowego.

Za udział w konkursie każdy uczeń otrzyma pochwałę, dodatkowo 3 pierwsze miejsca w kategorii klas 0-3 oraz klas 4-8 otrzymają kolejną pochwałę i zostaną nagrodzone upominkami z funduszu Rady Rodziców.

Podczas Kiermaszu zorganizowana zostanie loteria - każdy los wygrywa!

Przygotowane i opisane stroiki i wianki na konkurs proszę składać do dnia 02.12.2021r. do Pana Woźnego. (Imię i nazwisko, klasa wraz z dopiskiem Konkurs Rada Rodziców - stroik lub Konkurs Rada Rodziców - wianek).

Wszystkie pozostałe ozdoby na Kiermasz proszę opisać: imię i nazwisko dziecka/klasa i przekazać przez wychowawców do dnia 06.12.2021r.

Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na potrzeby naszych dzieci.

Serdecznie zapraszamy!

Rada Rodziców