wykrzyknik - grafika

Rekrutacja do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2024/2025 - II etap

29 marca 2024

Informujemy, że listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych zostaną zamieszczone 3.04.2024r. o godzinie 12:00 na drzwiach przy wejściu głównym do budynku Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II przy ul. Szkolnej 5.

UWAGA WAŻNE:

Warunkiem koniecznym do zamknięcia naboru jest złożenie kompletu dokumentów wypełnionych i podpisanych przez rodziców/opiekunów prawnych kandydatów zakwalifikowanych.

Klasa pierwsza:

Powyższe dokumenty należy pobrać ze strony www.sp1tp.pl lub bezpośrednio w sekretariacie szkoły. Wypełnione i podpisane przez obu rodziców/opiekunów prawnych  dokumenty należy złożyć w sekretariacie szkoły w dniach 3 – 12 kwietnia 2024 roku.

Oddział przedszkolny:

Rodzice/opiekunowie prawni dzieci zakwalifikowanych składają potwierdzenie woli przyjęcia kandydata do oddziału przedszkolnego w formie elektronicznej za pośrednictwem systemu NABÓR PCSS w terminie 3 – 12 kwietnia 2024r. 

Spełnienie tych warunków jest niezbędne do ogłoszenia listy kandydatów przyjętych do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej. Brak pisemnego potwierdzenia jest jednoznaczny z rezygnacją z dalszego procesu rekrutacji.Komisja Rekrutacyjna

       
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.