unnamed

Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Tarnowie Podgórnym - wiadomość dla rodziców uczniów w wieku 6 - 16 lat

29 kwietnia 2020

Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Tarnowie Podgórnym z siedzibą w Pałacu Jankowice rozpoczęła nabór na rok szkolny 2020/2021.

W tym roku zapraszamy dzieci z roczników 2004 – 2014.

Szkoła jest placówką publiczną, nieodpłatną, zajęcia odbywają się popołudniami, jest możliwość wyboru spośród 13 specjalności instrumentalnych.

Szczegółowe informacje dotyczące działalności oraz zasad rekrutacji znajdą Państwo na stronie internetowej Szkoły Muzycznej (odnośnik) oraz na Facebooku.

Marzena Łopińska