unnamed

Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Tarnowie Podgórnym - wiadomość dla rodziców uczniów w wieku 6 - 16 lat

29 kwietnia 2020

Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Tarnowie Podgórnym z siedzibą w Pałacu Jankowice rozpoczęła nabór na rok szkolny 2020/2021.

W tym roku zapraszamy dzieci z roczników 2004 – 2014.

Szkoła jest placówką publiczną, nieodpłatną, zajęcia odbywają się popołudniami, jest możliwość wyboru spośród 13 specjalności instrumentalnych.

Szczegółowe informacje dotyczące działalności oraz zasad rekrutacji znajdą Państwo na stronie internetowej szkoły www.ssm-tp.pl oraz na Facebooku.

Marzena Łopińska