Spotkanie z firmą Noti i Balma

21 października 2019

W ramach współpracy z Zespołem Szkół Technicznych w Tarnowie Podgórnym oraz zajęć z doradztwa zawodowego, uczniowie klas 8 naszej szkoły mieli dziś okazję spotkać się z przedstawicielami firm Noti i Balma, jak również z samym założycielem formy Panem Ryszardem Balcerkiewiczem.

Goście przybliżyli uczniom specyfikę działalności firm oraz jakie korzyści płyną z wykonywania zawodu stolarza, tapicera, krawcowej czy ślusarza.

Od 1 września 2020 roku firmy Noti i Balma obejmą patronat w Zespole Szkół w Tarnowie Podgórnym, natomiast dla wszystkich zainteresowanych 26 października 2019r. odbędą się drzwi otwarte dla zainteresowanych uczniów z rodzicami.

Bardzo dziękujemy za wizytę!